Бетонний завод

Бетонні заводи без перебільшення можна назвати одним з найбільш затребуваних виробництв. На території України зростання будівельної сфери ще не досяг свого піку, а значить, купити Стаціонарний бетонний завод буде відмінною інвестицією, навіть якщо ви ніколи не були пов’язані з подібним видом діяльності. Детальніше на http://betonnyi-zavod.ru. Що собою являє завод з виробництва бетону?
Бетонно — змішувальна установка — БСУ) — повноцінний комплекс, що дозволяє проводити змішування сухих сумішей з водою в ручному або автоматичному режимі. Складається вона з декількох видів окремих елементів:

  1. Змішувачі бетону. Основний елемент стаціонарних і мобільних комплексів. Цей відділ відповідає за змішування сухих сумішей в правильних пропорціях з водою. Також змішувачі забезпечують створення рівномірної консистенції готової бетонної суміші перед її відправкою в силос для подальшого відвантаження.
  2. Бункери для зберігання і дозування сухих сумішей. Вони необхідні для можливості своєчасного завантаження матеріалу, а також його збереження на період до початку змішування. Завдяки своїй конусоподібній формі при короткочасному зберіганні сухі суміші цементу, щебеню і піску не залишаються на стінках бункера.
  3. Силоси для зберігання і відвантаження цементу. Герметичні баки для збереження готової суміші з міксером забезпечують можливість тривалого зберігання цементу різних марок. Силоси розроблені спеціально для можливості швидкого навантаження автоміксерів та іншої профільної техніки.
  4. Конвеєрна стрічка. Забезпечують транспортування сухих матеріалів між бункером-приймачем і силосом. Стрічки виробляють з різних матеріалів, що забезпечує клієнту досить широкий вибір у виробництві бетону різних марок, виходячи з основної спрямованості бізнесу.
  5. Технічне приміщення. Жоден виробничий вузол не можливий без технічних приміщень, створених спеціально для персоналу. Тут може бути обладнана каптерка для робітників, зона прийому їжі, роздягальня, Бухгалтерія або комп’ютерний комплекс управління.

Виробник надає можливість клієнту самостійно вибрати тип і потужність стаціонарної БСУ, виходячи з особистих вимог і переваг. Вибираючи до покупки Стаціонарний бетонний завод у виробника, у вас з’являється відмінна можливість отримати висококласну консультацію і гарантію, вивчити ринок моделей і придбати кращий варіант з існуючих за мінімальною вартістю.

На що звернути увагу при покупці
Як показує багаторічний досвід виробництва, реалізації, установки та обслуговування, не завжди найдорожчий Стаціонарний бетонний завод є найкращим вибором. Фахівці компанії-виробника KARMEL рекомендують перед покупкою детально вивчати технічні особливості кожної моделі, а також звертати увагу на необхідний обсяг виробництва бетону різних марок.

Після вивчення ринку збуту і виявлення оптимального типу бетону, ми пропонуємо деталізовано зупинитися саме на ряді технічних параметрів:

конструкційні особливості;
займана площа всього комплексу, з урахуванням технічних приміщень;
граничну потужність;
максимальний обсяг виробленої продукції;
ряд додаткових функцій, пропонованих виробником.
У компанії-виробника «Кармель», Стаціонарний бетонний завод купити Ви можете, виходячи з індивідуальних переваг. Для клієнтів, які розширюються або добре обізнані в принципі підбору та експлуатації БСУ ми пропонуємо особливий вид послуги, за вибором моделей і функцій обладнання.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *