Стрелы

Стріла для лука. Багато в дитинстві стріляли з простих саморобних луків, і в якості стріл використовувалися будь-які більш-менш прямі гілки, а то і очерет, до нього абияк кріпилося оперення (більше для виду) і наконечник з консервної банки, вставлений в проріз торця древка. Ми розповімо, як найкраще провести ремонт стрел. Знайоме, чи не так? Але це все дитячі забави, і якщо ви хочете займатися стрільбою з лука професійно, то, природно, і стріли повинні бути відповідної якості, інакше Вас чекає розчарування.

Самостійне виготовлення стріл

Розглянемо поетапно процес виготовлення стріли. Звичайно, можуть існувати й інші варіанти (або доповнення), так що наведена нижче методика є однією з багатьох.

Виготовлення древка.
Вибирається древко. Добре, якщо воно відразу буде практично ідеально круглим, проте можна брати за основу і дерев’яну планку. Матеріал древка-сосна, кедр та інша деревина. В першу чергу необхідно звернути увагу на те, що волокна деревини повинні розташовуватися уздовж древка; в іншому випадку стріла вийде непропорційної жорсткості, що порушить її рівномірний політ.
Якщо заготівля прямокутного перетину, то попередньо рубанком знімаються всі кути (кілька разів), після чого вона вставляється в дриль, а іншою рукою, з затиснутою наждачним папером (спочатку великої, потім — нулевкой) древку надається ідеально кругла форма.

Покриття.
Для захисту стріли від вологи, а також підвищення її гладкості древко покривається лаком, в кілька шарів. На цьому ж етапі можна зробити на ньому бажаний малюнок. Звертаємо увагу, що за рахунок товщини лаку можливо трохи підігнати вагу стріл до єдиного значення, проте не варто сильно старатися, так як при цьому змінюється і жорсткість.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *