Отдых в карпатах

Дешевий відпочинок в горах Карпат можливий в літні місяці. Ціни в порівнянні із зимою знижуються від 40 до 70 відсотків (пояснити це просто: в червні – в серпні велика частина відпочиваючих прагне до моря). Саме в цей час їдуть любителі гірських пейзажів насолоджуватися місцевими красотами. У нас найкращій отдых в карпатах с детьми.

Кому підійде такий варіант:

тижневий відпочинок в Карпатах для студентів економ класу. Може включати сплави по річках, походи в гори, велопрогулянки, а також інше. Якщо жити в наметі, наприклад, а харчуватися в одній з місцевих їдалень, вийде прекрасний економ варіант;
корпоративний відпочинок в Карпатах біля річки з водоспадом можна організувати в розкішному готелі або міні-готелі з басейном, спортивним майданчиком, лазнею і сауною та іншими сучасними зручностями;
гірський відпочинок Карпат-прекрасний варіант для молодят, які хочуть провести романтичну відпустку далеко від цікавих очей. В окремому котеджі в лісі або біля річки можна чудово провести час, як в травні, так і в липні, у вересні і в жовтні.
сімейний відпочинок в Карпатах без посередників — ще один прекрасний варіант. Для діток розваг багато.
Оздоровлення
Регіон багатий вуглекислими кременистими, азотними, азотно-метановими, йодо-бромними і хлоридно-натривими родовищами. Вартість відпочинку в Карпатах на термальних джерелах істотно нижче, ніж в Італії, наприклад, тому тут можна поправити здоров’я недорого.

Відпочити в Карпатах в хвойному лісі буде корисно для тих, хто відчуває проблеми зі здоров’ям, особливо з нервовою та/або дихальною системою.

Готелів в регіоні багато, всі вони конкурують між собою і намагаються підтримувати відмінні умови для курортників, але прочитати відгуки і переглянути фото – корисно в усіх відношеннях. Бюджетний відпочинок в Карпатах також поширений, як і елітний.

Курорт в Карпатах на 3 дні влітку, що можна встигнути: прогулянки на конях, пейнтбол, Риболовля, середньовічний турнір, міні-зоопарки, спортивні майданчики, мотузкові містечка, Басейни, лазні та сауни, велосипедні прогулянки, походи в гори, виїзні екскурсії та багато іншого.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *