Грузовое такси

Перевезення вантажів по Києву вимагає ретельної організації, адже, крім особливостей вантажу, обов’язково потрібно врахувати велику завантаженість столичних доріг, постійні аварії і пробки. Диспетчери намагаються вирішувати цю проблему, прокладаючи маршрути через максимально вільні ділянки, але це не завжди спрацьовує, так як передбачити ситуацію на дорогах не може ніхто. У нас найкраще грузовое такси.

В таких умовах компанії з організації перевезення знайшли дуже цікаве рішення-запуск нічного вантажного таксі. Ця послуга нічим не відрізняється від звичайного вантажного таксі, різниця тільки в часі роботи — з півночі до 6 години ранку. Плюси нічного перевезення очевидні: дороги вільні від машин, на вулицях і у дворах практично не людей, — так що ніхто не заважає швидкому виконанню всіх робіт. Особливо послуга актуальна в мегаполісах, де велика кількість машин — це справжня проблема.

Нічне перевезення речей-найкращий варіант для офісних переїздів. При цьому відпадає необхідність переривати роботу колективу або ж зовсім влаштовувати позаплановий вихідний. Співробітники компанії підуть додому з одного офісу, а вранці поїдуть на роботу вже в інший, повністю, або майже повністю, готовий до експлуатації.

Головний парадокс полягає в тому, що, незважаючи на подвійний тариф оплати нічної роботи, послуги компаній-перевізників в нічний час коштують дешевше. Тут працює проста арифметика: вдень на навантажувальні роботи і транспортування габаритного вантажу буде потрібно, наприклад, 9 годин (враховуючи велику ймовірність простою в пробках). Припустимо, година роботи перевізника вдень коштує 115 гривень, тоді вам доведеться заплатити 1000 гривень. У нічний час година роботи буде коштувати 180 гривень, але час виконання всіх робіт скоротиться вдвічі і займе 3-4 години, так що при нічному переїзді ви заплатите всього 500-600 гривень. Ціни вказані як приклад, актуальні ціни можна дізнатися в розділі «Тарифи».

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *