Львов отели

У рамках святкування Дня Європи у Львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького діє фотовиставка об’єктів гастрономічних маршрутів області. Тому ми можемо вам допомогти, забронировать гостиницу во Львове
Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

«Протягом травня фахівці управління туризму та курортів ОДА у партнерстві з фотографами Назаром короваєм, Мар’яною Варійчук та Оленою Гришай відвідали фермерські господарства, відкриті для туристів, для створення путівника «Гастромандрі Львівщиною». З відзнятих фотографій для гостей краю організували виставку з гастролокаціями «смачних» та екодружніх мандрів», — розповіла начальник управління Наталія Табака.

За її словами, на кожному фото розміщений QR-код для завантаження путівника з такими локаціями. Напередодні в аеропорту відбулася презентація-дегустація «європейська кухня з локальних продуктів». Для гостей області та міста організували дегустацію локальних продуктів та європейських страв у виконанні професійних шеф-кухарів.

Місце проведення та дегустації та виставки обрано не випадково, адже метою є збільшення туристичних потоків в області, розширення географії подорожей регіоном та популяризація гастрономічного туризму.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *