Насосы

Якісно розроблена і встановлена система опалення та водопостачання прямо впливає на рівень комфорту в будинку, квартирі або комерційному будівлі. Саме вони визначають мікроклімат приміщення і наявність базових зручностей для життя. Найкращі Насосы помощь при выборе насосного оборудования.Широкий асортимент котлів, радіаторів, насосного обладнання та комплектуючих дозволяє підібрати пристрою під будь-який проект, а комплексний підхід до формування асортименту — придбати все необхідне для установки в одному місці, не витрачаючи багато часу і сил на пошуки кращих цін якості та асортименту. Висока якість радіаторів, водонагрівачів, насосів і котлів дозволить вам оснастити будинок сучасною, надійною і безпечною системою опалення та водопостачання, з мінімальними витратами на технічне обслуговування. А досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптимальний комплект обладнання, який максимально задовольнить ваші вимоги до енергоефективності, економічності і довговічності системи. Крім котлів і водонагрівачів у нас є широкий асортимент комплектуючих та супутніх матеріалів для систем опалення. А саме:

радіатори (сталеві панельні, алюмінієві та бимметал) торговіх марок Roda, Kermi, Korado, DayLux; 
труби для теплої підлоги на холодну і гарячу воду Roda, Fado, Wawin; 
фітинги, крани, запірна арматура Dandoss, Icma, SandiForte, Herz;
колектора і розподільні вузли (якщо в будинку кілька контурів для опалення, наприклад, батареї і тепла підлога на кухні та у ванній, то вам потрібен колектор на 3 виходи)
насоси та насосне обладнання (насосні станції, насоси, дренажні насоси для систем опалення використовують циркуляційні насоси) торгових марок Speroni, Womar, Wilo, Grundfos, Taifu та ін

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *