Автомобільні опалювачі від прикурювача

Останнім часом все більше популярності набирають портативні обогреватель автомобильный 12 вольт купить в Украине від прикурювача. Реклама на ТБ говорить нам про те, що це недорогий пристрій здатне за лічені хвилини прогріти салон автомобіля і відморозити скла. Чи так це насправді?
обогреватель автомобильный 12 вольт купить в украине салону від прикурювача можуть відрізнятися не тільки по потужності, але і по типу нагрівальних елементів:
— електрична спіраль;
— трубчастий електронагрівач (ТЕН);
— керамічний нагрівач.
Найчастіше на ринку можна знайти обогреватель автомобильный 12 вольт купить в Украине від прикурювача з керамічним нагрівачем. Вони вважаються більш пожежобезпечними, не спалюють кисень і мають плавне регулювання потужності. Однак, більш продуктивними (більше тепла) вважаються вентилятори з нагрівальним елементом у вигляді спіралі.

Всі автомобільні вентилятори з функцією підігріву під час роботи шумлять, що не дуже приємно. Крім цього, не варто забувати, що така додаткова пічка є джерелом підвищеної пожароопастності, тому що не всі виробники встановлюють захист від перегріву.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *