Крем от морщин

З віком шкіра людини старіє. Кров все повільніше циркулює в шкірних покривах обличчя і тіла, сальні залози частково атрофуються, м’язи втрачають еластичність.

Місцями шкіра стає такою тонкою, що нагадує цигарковий папір. Через руйнування підшкірного жиру епідерміс перетворюється в сухі ороговілі тканини з явно вираженою пігментацією.

З’являються глибокі зморшки, шкіра легко травмується. Регенерація проводиться в уповільненому темпі, чому рани так погано і довго гояться. А дрібні капіляри на обличчі стають крихкими і руйнуються, утворюючи некрасиві підшкірні крововиливи.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ ЗМОРШОК
Неправильний догляд за шкірою обличчя та шиї може спровокувати утворення перших зморшок. Сприяють цьому неприємному процесу також і погодні умови — сухий клімат, вітер, спекотне сонце і мороз негативно впливають на стан шкіри. Тож придбайте крем от морщин на нашому сайті zdorovface.com.

Додатковим фактором можна назвати професійні особливості — робота в запиленому приміщенні, прямий контакт з дратівливими речовинами тощо.

Зморшки можуть з’являтися внаслідок перенесених важких захворювань, емоційних і психологічних навантажень, постійного фізичного перевтоми, стресів і нервових зривів. Прискорює процес старіння шкіри і зловживання алкоголем, сигаретами та наркотичними речовинами.

Поява зморшок в ранньому віці можна пояснити частим перенапруженням мімічної мускулатури особи. Щоб уникнути таких непривабливих наслідків, потрібно відмовитися від звички щулити очі, морщити лоб тощо.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *