Крем от морщин

З віком шкіра людини старіє. Кров все повільніше циркулює в шкірних покривах обличчя і тіла, сальні залози частково атрофуються, м’язи втрачають еластичність.

Місцями шкіра стає такою тонкою, що нагадує цигарковий папір. Через руйнування підшкірного жиру епідерміс перетворюється в сухі ороговілі тканини з явно вираженою пігментацією.

З’являються глибокі зморшки, шкіра легко травмується. Регенерація проводиться в уповільненому темпі, чому рани так погано і довго гояться. А дрібні капіляри на обличчі стають крихкими і руйнуються, утворюючи некрасиві підшкірні крововиливи.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ ЗМОРШОК
Неправильний догляд за шкірою обличчя та шиї може спровокувати утворення перших зморшок. Сприяють цьому неприємному процесу також і погодні умови — сухий клімат, вітер, спекотне сонце і мороз негативно впливають на стан шкіри. Тож придбайте крем от морщин на нашому сайті zdorovface.com.

Додатковим фактором можна назвати професійні особливості — робота в запиленому приміщенні, прямий контакт з дратівливими речовинами тощо.

Зморшки можуть з’являтися внаслідок перенесених важких захворювань, емоційних і психологічних навантажень, постійного фізичного перевтоми, стресів і нервових зривів. Прискорює процес старіння шкіри і зловживання алкоголем, сигаретами та наркотичними речовинами.

Поява зморшок в ранньому віці можна пояснити частим перенапруженням мімічної мускулатури особи. Щоб уникнути таких непривабливих наслідків, потрібно відмовитися від звички щулити очі, морщити лоб тощо.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *