Вакцинация от гриппа

Вакцинація від кору, паротиту та краснухи
У нашій клініці профілактика цих небезпечних хвороб проводиться бельгійської вакциною Пріорікс. За планом її необхідно вводити людині в 1 рік і 6 років.

Вакцинація від гемофільної інфекції
Дворазова вакцинація новонароджених в 2 і 4 місяці, а також ревакцинація в 12 місяців покликана виключити появу важких форм пневмонії та менінгіту. Вакцинация от гриппа. Наші лікарі використовують в цих цілях бельгійський препарат з високою ефективністю Хіберікс.

Вакцинація від пневмококової інфекції
Різні захворювання, викликані Streptococcus pneumoniae (в тому числі і пневмонія), є частою причиною смертності у віці до 2 років. Але вакцина може захистити від неприємних наслідків. Сінфлорікс — основний використовуваний препарат для цих цілей. Він також вводиться пацієнтам нашої клініки.

Вакцинація від грипу
Це щеплення одна з найбільш затребуваних у світі. Сезонний характер захворювання вимагає щорічної профілактики. Не варто думати, що щеплення для дітей виняток. Дуже бажано робити щеплення дорослим, а, особливо, особам похилого віку. У нашій клініці використовуються передові південнокорейські і французькі ДжіСі Флю і Ваксигрип.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *