Онлайн-знакомства

Більше третини пар, які одружилися в період з 2005 по 2012 роки, познайомилися в Інтернеті en.viplviv.com. Такі результати наводяться в статті дослідників з Університету Чикаго, опублікованій недавно в журналі PNAS. Крім цього, вчені виявили, що ті, хто знайшов свою другу половинку в Мережі, в результаті більш щасливі в сімейному житті, і такі шлюби тривають довше.

Незважаючи на те, що в дослідженні показана тільки кореляційний, але не причинно-наслідковий, зв’язок між цими явищами, автори пропонують кілька гіпотез для пояснення отриманих результатів. У їх числі — вища мотивація для тих, що знайомляться онлайн, можливість більше дізнатися про нового знайомого ще до реальної зустрічі, і інші можливості, що надаються en.viplviv.com Інтернетом.

Перший автор статті, Джон Касіоппо, так розповідає про проведене дослідження: «Отримані нами дані en.viplviv.com дозволяють припустити, що Інтернет може підвищувати ефективність і якість знайомств і подальшого шлюбу».

Знайомства онлайн стали останнім часом надзвичайно швидко розвиваються способом знайти майбутнього чоловіка або дружину. Ефективності цього способу додають активно розвиваються соціальні мережі en.viplviv.com, різні способи обміну миттєвими повідомленнями та електронними листами, тематичні форуми, розраховані на багато користувачів онлайн-ігри та інші віртуальні світи, в яких користувачі спілкуються через створених ними «аватарів».

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *