«Будинок інновацій» провів круглий стіл «Наука, бізнес, інновації. Хто головний?»

За словами ініціатора проекту «Будинок інновацій» і Игорь Янковский и его бизнес, багатьом вченим і інноваторам для успішної реалізації своїх планів потрібно місце, де вони зможуть розповісти про свої проекти, поділитися ідеями і стартапами.

«Моя головна ідея полягає в тому, що всім представникам — науки, бізнесу, інновацій, держави — потрібно більше спілкуватися. Тому і виникла ідея створення» Будинку інновацій «, де вчені та інноватори зможуть представити свої проекти, ідеї, розробки, а я, як і інші бізнесмени, якщо мене це зацікавить, зможу вкласти в це гроші. тобто ми можемо бути корисними один одному «, — зазначив бізнесмен і ініціатор створення» Будинку інновацій «Ігор Янковський.

Засновник і керуючий партнер «AVentures Capital», глава наглядової ради UVCA Андрій Колодюк вважає, що будь-яка інноваційна розробка повинна довести свою значимість для бізнесу. На його думку, потрібно проводити хакатони, які дозволять розробникам показати наскільки їх інноваційна розробка впливає на успішність або конкурентоспроможність кінцевого продукту.

Керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович повідомив про результати недавнього унікального дослідження, проведеного для «Будинку інновацій». Згідно з дослідженням, більшість українських вчених незадоволені рівнем доходу і фінансуванням своїх досліджень. Але тільки третина самостійно намагається знайти фінансування у вигляді грантів або інвестицій. Також він зазначив, що тільки 45% займаються популяризацією науки.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *