Сайт знакомств

А що поганого в сайте знакомств віртуальних знайомствах? Зрештою, існують цілі співтовариства, які об’єднані спільними інтересами. Чомусь у багатьох інтернет-знайомства асоціюються виключно з сексом без всяких зобов’язань. Таких сайтів дійсно вистачає, але ними Інтернет не обмежується. Моя дружина, наприклад, захоплюється рукоділлям. Серед моїх знайомих вона єдина, кого цікавить вишивка і в’язання.

А в Інтернеті таких людей повнісінько. І чому б їм не обмінятися досвідом? Що в цьому поганого? Але навіть якщо мова йде не про якісь гуртках за інтересами, думаю, що Сайт знакомств нічим не гірше інших місць для знайомства. Зрештою, Всесвітню мережу відвідують дуже багато людей і всі вони дуже різні, тому шансів знайти людину, яка вам до душі, там набагато більше, ніж, скажімо, в офісі, де працює п’ять-десять чоловік.

Та й кордони в Мережі стерті. Якщо самотня жінка не змогла знайти собі чоловіка в своїй країні, чому потрібно ставити хрест на особистому житті звертайтеся на сайт знакомств? Можна спробувати щастя з закордонними женихами. І у багатьох такі знайомства закінчуються шлюбом. Так, не всі ці шлюби довговічні, але розлучаються і ті, хто познайомився в реальному житті. І я не думаю, що серед тих, хто створив сім’ю за допомогою сайта знакомств, відсоток розлучень вище.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *