Купить Лукойл Genesis

ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH — синтетичне моторне масло з японським характером.

У вересні 2015 року «ЛУКОЙЛ» представив на російському роздрібному ринку моторні масла «ЛУКОЙЛ GENESIS», що склали конкуренцію кращим імпортних масел преміального класу. Особливе місце в лінійці цих продуктів зайняло GENESIS GLIDETECH 5W-30, розроблене з максимальним урахуванням специфіки японських і корейських двигунів.

Схвалено по вищій категорії якості

Автомобілі з Японії і Кореї не тільки відомі високою надійністю і великим ресурсом двигуна, але і пред’являють виняткові вимоги до якості моторного масла. Маловязкие, економічні та при цьому з високими протизносними і антиокислювальні властивості — саме такі критерії вибору масла для машин, вироблених азіатськими автоконцернами.

Як відомо, японські і корейські автовиробники самі не застосовують практику отримання схвалень масел. Купить Лукойл Genesis В оцінці якості продуктів вони покладаються на схвалення асоціацій американських і японських автовиробників. «ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH» класифіковано ними по вищій категорії якості, зокрема, масло отримало схвалення з найсучаснішим стандартом Міжнародного комітету зі стандартизації та апробації моторних масел (ILSAC) — GF-5. Невипадково лінійка «ЛУКОЙЛ GENESIS» з 2012 року відмінно зарекомендувала себе на конвеєрах зарубіжних автовиробників і станціях технічного обслуговування в Росії і за кордоном.

На роздрібний ринок Росії новий продукт вийшов у вересні 2015 року та вже встиг стати одним з хітів продажів. Дебюту «ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH» в Росії передувала серія контрольних лабораторних і моторних випробувань, детально підтвердили чудові характеристики російського масла.

Наприклад, випробування на паливну економічність — Sequence VI (обов’язкові за стандартом ILSAC) — продемонстрували перевагу GENESIS GLIDETECH щодо «еталонного масла» в 1,6 рази.

Роль спеціальних присадок, що знижують навантаження на деталі двигуна, помітно зростає в маловязких економічних маслах. Розробники Лукойл GLIDETECH створили спеціальний пакет присадок, що дозволив досягти економії палива і при цьому зберегти високі протизносні властивості масла. Як результат, «ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH» забезпечує до 3 разів кращий захист мотора від зносу в порівнянні з вимогами міжнародного стандарту API SN.

«При розробці масла« ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH »ми ставили перед собою мету не просто створити оптимальне моторне масло для іномарок, орієнтованих на маловязкие масла, але і адаптувати продукт до російських умов експлуатації. Це і екстремальні перепади температур, і жорсткі умови «міського циклу» (режим частого розгону і гальмування). Досягти цього дозволила спеціально підібрана рецептура на основі високоякісних синтетичних базових компонентів із застосуванням передових присадок. Розвиток техніки не стоїть на місці, і, тісно взаємодіючи з японськими автовиробниками, розуміючи їх поточні і перспективні вимоги, ми вже працюємо над створенням спеціальних продуктів з в’язкістю 0W-20 і навіть 0W-16 для майбутніх проектів. На сьогоднішній же день «ЛУКОЙЛ GENESIS GLIDETECH» повністю підходить всім видам сучасних бензинових двигунів японських автомобілів: Toyota, Honda, Subaru і іншим, а також машин американського і корейського виробництва, в яких потрібні масла з рівнем властивостей API SN або ILSAC GF-5 та класом в’язкості SAE 5W-30 », — розповів про новинку директор з наукових розробок в області мастильних матеріалів« ЛУКОЙЛу »Андрій Стерхов.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *