Кваліфікована установка охоронних систем

Кваліфікована установка охоронних систем є гарантією безпеки інформаційної та матеріальної власності. Сучасні ефективні рішення в сфері охорони та захисту дозволяють не тільки підвищити безпеку, але і поліпшити комфортабельність проживання. Компанія «УмкаПро» пропонує комплексні послуги з монтажу та обслуговування сигналізацій в Москві, розроблених в суворій відповідності до світових стандартів якості.

Залежно від типу підключення складових елементів розрізняють охоронні системи:

  • провідні;
  • бездротові.

Дані види сигналізації однаково ефективні, дозволяють виявити і оповістити власника про неправомірні дії третіх осіб. Ціна проводового обладнання порівняно невисока, проте прокладка кабелів і їх маскування потягне за собою додаткові фінансові та часові витрати. Бездротові системи відрізняються простотою монтажу, при якій не потрібно порушення наявного інтер’єру / екстер’єру.

За специфікою оповіщення власника про небезпеку охоронні сигналізації поділяють на:

  • автономні;
  • з виведенням на центральний пульт охорони;
  • GSM-сигналізації.

Автономна система визначає несанкціонований доступ на об’єкт за допомогою датчиків, які передають відповідний сигнал на панель керування. При цьому без участі людини активізується сигнальне оповіщення. Управління автономної охоронною сигналізацією здійснюється за допомогою брелока, або клавіатури.

Якщо вас цікавить установка и обслуживание домофонов, більше інформації ви зможете переглянути на сайті https://doorphone.ua/service/.

Система з виведенням на центральний пульт охорони при активації датчиків передає сигнал за допомогою радіочастот, або телефонного додзвону. GSM-сигналізація при виникненні надзвичайної ситуації сповіщає службу охорони, або власника за допомогою текстових повідомлень на мобільний телефон.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *