Барбершопи Києва

Популярною чоловічий зачіскою 2017 року вони вважали природні кучері. Стилісти на показах Ermenegildo Zegna, Diesel Black Gold, Louis Vuitton показали перевагу кучерявого волосся на градуйованому каре. Якщо ж ти хочеш бути в ногу з модою, але у тебе від природи пряме волосся, пропонуємо укласти їх на плойку потрібного діаметру. Для початку тобі потрібно буде нанести на волосся термозахист, потім закрутити волосся по всій довжині починаючи від коренів до самих кінчиків, а зверху скропити спреєм сильної фіксації, щоб кучері виглядали більш природно, а зачіска змогла протриматися весь день. Барбершопы киева найкраще місце для чоловічої зачіски, перегляньте сайт http://zirulnik.com/.

Стилісти таких показів, як Chalayan, Diesel Black Gold, Ermenegildo Zegna, Tim Coppens і Dior Homme вирішили зробити акцент на чубчик. Це може бути відростила чубчик, або ж навпаки коротка. Щоб повторити модну зачіску 2017 року, рекомендуємо зробити проділ посередині волосся і розподілити чубок на дві сторони. Скропи зачіску спреєм для сильної фіксації.

Класична чоловіча зачіска не виходить з моди. Для того, щоб повторити «британку» необхідно пригладити скроневу частину із застосуванням воску, а верхнім пасмам додати трохи об’єму за допомогою текстурируются продуктів. Краще використовувати продукти з максимальною фіксацією, що не склеюють волосся.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *