Ландшафтне проектування

Ландшафтне проектування — комплекс дослідницьких, розрахункових, проектних робіт, які виконують до озеленення та благоустрою на ділянці. Проект визначає зовнішній вигляд майбутнього саду, а також його «характеристики» — використання тих чи інших рослин, їх розміщення на території, дотримання певних вимог при облаштуванні інженерних систем і т.п. Дотримання умов проекту важливо для того, щоб сад в подальшому поліпшував властивості ділянки, гармонійно розвивався, не вимагав серйозних переробок або складного догляду.

Компанія «DreamGarden» DreamGarden.com.ua виконує ландшафтне проектування для будь-яких територій: приватних ділянок, міських садів і скверів, комерційних об’єктів і т.п. Ми проводимо такі роботи комплексно, грамотно, з гарантією відмінного результату. У нас ви зможете замовити ландшафтний проект саду в будь-якому стилі.

На першому етапі наші співробітники досліджують упорядковували територію: рельєф, площа і форму ділянки, характеристики грунту на ньому і інші показники. Далі з урахуванням отриманої інформації і ваших побажань ми розробимо ескізи ландшафтного дизайну. Кожен з них буде відображати кілька варіантів благоустрою території. По тому ескізу, який вибере замовник, буде розроблятися ландшафтний проект.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *