Занурювальні насоси

Занурювальні Насосы необхідні для перекачування рідини і здатні повністю занурюватися в воду. Такі агрегати можуть занурюватися на глибину до 60 метрів і це одне з їхніх головних переваг. Однак занурення на великі глибини викликає деякі складнощі щодо технічного обслуговування насоса.

Розрізняють три головні різновиди виконання подібних пристроїв: відцентрове, вихровий і шнекове виконання.

Відцентрові установки нагнітають рідину завдяки лопатеві механізму, який створює відцентрову силу, а вона в свою чергу відкидає рідину до стінок насоса.

Принцип дії шнекового насоса досить простий: вступаючи всередину, рідина поступово нагнітається, в результаті чого створюється натиск і вона витісняється.

Тепер розглянемо, як працює погружной насос вихрового типу. Пристрій і принцип роботи обладнання аналогічний відцентрового насоса. Відмінності полягають в наступних аспектах:
робоче колесо вихрового насоса є цілісним, а відцентрова сила, що створює вихровий потік, утворюється в результаті руху ребер жорсткості. Вода, що надходить через зворотний клапан, накопичується в осередках і саме з них переводиться в напірний трубопровід.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *