Игорь Черненко

Один з провідних оптових постачальників автозапчастин «Авто Трейд Компані» (Київ), став генеральним партнером відомого у світі виробника запчастин для вантажних автомобілів, трейлерів і автобусів – SAMPA в Україні.
Про це повідомляє власник Игорь Черненко, передає БизнесЦензор.
«Питання розширення асортименту запчастин завжди на порядку денному для нас. Ми намагаємося не просто охопити все ще незаповнені ніші в сегменті, але і забезпечувати ринок офіційними запчастинами безпосередньо від кращих світових брендів. Так, в ході виставки Automechanica Istambul 2016 були проведені переговори з керівництвом компанії SAMPA, результатом яких стало підписання двостороннього договору про співпрацю та «Авто Трейд Компані» стала генеральним партнером цього бренду в Україні», — повідомив Ігор Черненко.
Ігор Черненко зазначив, що підписання договору про співпрацю з турецькою компанією – це важливий стратегічний крок у розширенні присутності бренду в Україні. Він також нагадав, що клієнтами «Авто Трейд Компані» є найбільші мережі сучасних станцій технічного обслуговування по всій Україні, що забезпечить кінцевого споживача якісними комплектуючими.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *