ЮА транс

Перевезення вантажів зі страховкою
Всі вантажоперевезення обов’язково застраховані, в тому числі і перевезені меблі. За весь час роботи ЮА транс жодного разу не стикалася з вирішенням питання через страхову. Однак дорога є дорога, тому кожен вантаж застрахований, а Ваш душевний спокій залишається непохитним.

Перевезення меблів
Перевезення меблів
Найбільш затребувана послуга на ринку вантажоперевезень. Для невеликого меблевого комплекту підійде звичайна «Газель», а вже для капітального квартирного або офісного переїзду з великогабаритної меблями, можна скористатися послугами багатотонника. UA Trans також надає послуги вантажників для всіх видів вантажно-розвантажувальних робіт. Меблевий питання буде вирішено!

Найдешевша ціна
Найдешевша ціна
Рівень валюти у Києві стрибає, як м’ячик і ціна на бензин відповідна. Компанія UA Trans пропонує дешеві антикризові ціни. Найнижча ціна на Газель з вантажопідйомністю до 3т за неймовірні: 79грн за 1 годину роботи (мінімум 2 години). Телефонуйте прямо зараз!

Цілодобовий клієнт-сервіс
Цілодобовий клієнт-сервіс
Потрібна вантажна перевезення меблів по Києву в 3 години ночі? Підрядники чекають доставку будматеріалів з Боярки в воскресіння? Автопарк UA Trans працює цілодобово і без вихідних. У будь-який час з 8-00 до 24-00 ви можете замовити «Газель» для вантажного перевезення по Києву.

15 років досвіду
15 років досвіду
Вантажоперевезення по Києву – це щоденна практика UA Trans. За 15 років успішного досвіду ми перевозили вогонь, воду і мідні труби. Автопарк UA Trans регулярно оновлюється (щомісяця докуповується нова «Газель»), а водія гідні звання заслужених перевізників України!

Всі види розрахунків
Всі види розрахунків
Ви можете зробити готівковий і безготівковий розрахунок (залежить від обсягу робота) на банківську картку або рахунок. Потрібен платник ПДВ? UA Trans є платником податку на загальних підставах. Доставка документів протягом 2-5 днів після виконання робіт з вантажоперевезення.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *