Меблі лофт

Меблі лофт з американським корінням почала проявляти себе ще в 40-ві роки минулого століття. Переважно це був стиль бідних студентів, які примудрялися з промислового приміщення обладнати житлове з меблями. Ну і як завжди буває, дивне з часом стало модним. Сьогодні меблі в стилі Loft купують в свої апартаменти найбагатші і знамениті, бажаючи виділиться в загальній сірій масі в обстановці свого будинку.
Головне правило стилю Лофт полягає в мінімумі меблів і максимум простору. Меблі Лофт не прив’язана до стін. Дивани, картини, полиці можуть розміщуватися в різних місцях квартири. Меблі у стилі Loft, як правило, вінтажна, оформлена під старовину, або суперсучасна, але лаконічна і стриманою форми. Модними для цього стилю вважаються шкіряні дивани і крісла, алюмінієві каркаси меблів, пластикові вставки, перегородки зі скла, елементи декору з нержавіючої сталі, масив дерева та інше. Довгі дивани лофт на багато посадочних місць, крісла, що можуть згинатися в різних напрямках, складні дерев’яні стільці на подобу садових, каркасні хромовані стелажі, ліжка на металевих ніжках, відкриті вішалки на коліщатках або на ніжках замість шафи — все це фірмові «фішки» стилю Лофт для квартири, дому та офісу. Деревянная мебель на сайті https://kosmax.com.ua/mebel-loft/.
Інтер’єр в «горищному» стилі досить оригінальний і багатий на використання незвичних для житла аксесуарів. Це таблички з назвами вулиць, дорожні знаки, цікаві і оригінально виконані номери будинків, рекламні вивіски, великі і яскраві графіті. Часто для сучасного дизайну квартири лофт використовуються і абстрактні картини в стилі експресіонізму. Вони можуть бути частиною килимового покриття, притулені до стіни або стояти окремо на незвичайній підставці.
Дерев’яні Меблі Лофт відрізняється максимальною функціональністю. Для створення інтер’єру в стилі Loft не потрібно ніяких шаблонів і правил. Достатньо купити дерев’яні меблі з массыва і металу, так як тут цінуються натуральні і первозданні матеріали, старовинні види обробки стін, потертості і шорсткості. Закони логіки для стилю Лофт чужі, зате політ фантазії кожної людини може втілиться в оформленні житлового простору завдяки покупці дерев’яних меблів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *